Hakkımızda
 
Kaynağı yıldızların ışıltısı olan PERFUME JEWELS , doğa ve düşlerin gücünden alınan ilham ve kusursuz bir estetik anlayışı ile harmanlanarak özgün, tutkulu, zengin, sofistike ve zarif bir kreasyon ile oluşturuldu. Kısa bir süre içerisinde kozmetik ve parfüm endüstrisinin kalbini tutmayı başardı.

Perfume Jewels hayatınızın her anında kalıcı ve unutulmaz olmanız için Body Lotion , Cleansing Gel, Body Splash, Eau de Parfum'den oluşan ürün grupları, 25 farklı ve hoş koku çeşidi ile kendisine , doğaya önem veren siz değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için web sitemizde beğeninize sunuldu.

İlham kaynağımız olan mücevherler gibi büyüleyici PERFUME JEWELS markalı ürün gruplarında kullanılan esansiyel yağlar, tutkunları için dünyanın en iyi perfumerleri tarafından son derece özenli bir biçimde seçildi.

Doğaya ve insana saygılı ürün içeriği, etkin nemlendirici ve bakım ekstraktları ile zenginleştirilerek, ileri üretim teknolojileri kullanılmak suretiyle en saf haliyle Eyüp Sabri Tuncer Markasının güvencesiyle üretildi.
 
Online Alışveriş